נטען

קידום אתרים

קידום אתרים

קידום אתרים

קידום האתר ושיווקו היא העבודה המשמעותית ביותר להצלחת האתר שלכם, ועל מנת שגולשים ייכנסו לאתר שלכם בכמויות שאתם רוצים יש לקדם את האתר בצורה הנכונה. כשאנחנו מקדמים את האתר חשוב שנקדם אותו בדרכים העדכניות ביותר, גוגל תמיד מעדכנים את מנוע החיפוש שלהם כדי ללמוד ולהתפתח ובסופו של דבר להציג לגולש את האתרים הטובים ביותר והמתאימים לו. חשוב תמיד להיות מעודכנים כדי שנדע ממה להימנע ומה יכול לעזור לנו להתקדם.

איך מתחילים?

בניית אתר איכותי, מתחיל כאשר מגדירים כל עמוד בנפרד, מאפיינים וכותבים תכנית לאתר, זאת אומרת אילו דפים יקודמו ובאילו מילים. על פי המהלכים הידועים של קידום אתרים בגוגל יש משמעות רבה היות והדפים יהיו באינדקס של גוגל, על פי הגדתם במנועי החיפוש. בשלב הבא צריך להגדיר קישורים איכותיים. השלבים בתהליך הקידום: שלב ראשון – מחקר שוק ומתחרים, הוא עניין דינמי שמושפע מהרבה גורמים חיצוניים. שלב שני – אופטימיזציה, חשוב לדאוג לתשתית טובה באתר, אתר עם תוכן רלוונטי מבנה נכון וקישורים פנימיים. שלב שלישי – קישורים, פרמטר מרכזי ומשמעותי בתהליך של הקידום אתרים. קישורים הם פרמטר המחושב לדירוג אתרים בגוגל. שלב רביעי – לדאוג שהאתר יהיה מעודכן ושהתכנים בו יתעדכנו בתדירות גבוה. שלב חמישי – ביקורות ושיפורים, בהמשך תהליך הקידום צריך לבדוק את מצב האתר, כמה גולשים ביקרו באתר, מה פעולות שביצעו באתר, חשוב לבדוק איזה פרמטרים חזקים יותר ואילו פחות. כל הזמן לראות איך אפשר לשפר יותר את האתר. כשמדברים על קידום אתרים יש 2 סוגים עיקריים ושניהם עובדים בצורה שונה, יש קידום אתרים אורגני ויש קידום אתרים ממומן.

קידום האתר דרך אופי בניית האתר

החשיבות של בניית האתר מתהליך האיפיון, רכישת הדומיין המתאים, יצירת קו עיצוב ייחודי לממשק, ותוכן רלוונטי ועדכני, על כן נפרט את חשיבות כל אחד מן השלבים בבניית האתר: אפיון אתרים - הוא היסוד לתחילת בניית האתר באינטרנט. התהליך נועד להפוך את חשיבת הלקוח הסמויה לגלויה, ובכך להוציא אל האור את האתר המקצועי עם הפילטרים בו הלקוח חשק מלכתחילה. רכישת הדומיין המתאים - תהליך זה עליך לכלול כמה היבטים חשובים בכדי שהדומיין שלך יהיה מספיק טוב: הגורם האנושי – בבחירת הדומיין תבחרו משהו שיהיה לאנשים קל להגות, לזכור ולהקליד. המותג – בבחירת הדומיין יש לייצג בתמציתיות של עד 3 מילים את ה מותג שלכם שמעביר מסר קצר ע תחום העיסוק שלכם. ההיבט המשפטי – גם בזמן שהדומיין הנבחר זמין, עשויות לצוץ בעיות משפטיות בשל זכויות יוצרים סביב שימוש דומיין המוכר כסימן מסחר של חברה אחרת. הדומיין כדרך לקידום האתר - אין זה מספיק שדומיין יכיל את מילות המפתח של תחום העסק בכדי לקדם את האתר כמו בעבר, אלא שכיום הדרך היא ע"י מיתוג, שם קליל של החברה תגביר את סיכויה להיות מדורגת גבוה בדירוג. יצירת קו עיצוב ייחודי לממשק – מהכניסה אל האתר הלקוח נכנס עם חשד, העיצוב של האתר מתחיל בבניית אמון אצל הלקוח, מאורגן בתבניות של נושאים מותאמים אישית אשר מוצגים ללקוח בצורה יותר נוחה לעין. ישנה גם הפסיכולוגיה של הצבעים הנבחרים, ישנם צבעים שיעודדו תנועה באתר, וישנם כאלה שיגרמו לגולשים לצאת. תוכן רלוונטי ועדכני – על התוכן להכיל את כל הפרטים הרלוונטיים בצורה נקייה ומתומצתת. על כן, קידום אתרים הוא קודם כל דרך בניית כל האלמנטים החשובים למותג של העסק באתר, ורק אחר כך בהפצתו ברחבי הרשת.

חשיבות קידום האתרים

"בחברת פוני פרסום" אנו מאמינים שרק דרך קידום שמביא לתוצאות, ניתן להבין את ההנאה באתר בנוי שמשווק ברחבי האינטרנט. בידנו מגוון רחב של כלי עזר לקידום שבעזרתם תוכלו להגיע להישגים שלא העליתם בדעתכם. אנו מקדמים אתרים באופן שיטתי בכדי שהאתר יהיה לא רק עשוי טוב, אלא שיהיה לו גם כמות גדולה של כניסות, אנו מכוונים להצלחה כך שמלאכתנו אינה מסתיימת בבניית אתר, אלא נמצאים שם גם כשהוא עולה לאוויר עד ההגעה להישגים הנדרשים לטווח הרחוק. אנו עוקבים אחרי כל שינוי שנעשה במנועי החיפוש ובמדיות החברתיות, מעדכנים את האתר בתדירות גבוה בכדי לבסס אותו כאתר דינאמי שירבה את תנועת הכניסות של קהל היעד. האחריות שלנו היא במתן סיוע להגדלת מחזור המכירות ולהפוך את פני הרשת למגרש הביתי בו כל גולש הופך ללקוח פוטנציאלי. אנו מומחים בין היתר גם בקידום האתר בכדי למקם אתכם על מפת גוגל במקומות הראשונים, אנו מאמינים בשימוש בפייסבוק וברשתות חברתיות נוספות כפלטפורמה לעסק שלך. "חברת פוני פרסום" דוגלת במתן ייעוץ לכל לקוח מבניית האתר עד התוכן השיווקי, מיתוג וקו העיצוב, ועד לקידום אינטנסיבי ברחבי הרשת. היתרון שלנו בקידום האתרים באינטרנט, הינו יצירת התוכן שמקנה לקהל היעד חווית גלישה הרבה יותר מגוונת. דרך בנייה וקידום אתרים בין אם זה אורגני או ממומן, מטרתנו היא לסייע להגדיל את ההכנסות בעסק שלכם דרך האתר, ע"י הרחבת קהל היעד הרלוונטי לכם וע"י תוכן ומיתוג ראוי ונכון לכם. האינטרנט משתנה מיום ליום ורק מומחים ידעו לקרוא את המשתנים, כדי לייצר לאתר שלך תנועה גבוהה ובכך לצבור כוח ברשת ע"פ הנתונים הקיימים.