נטען

שאלות נפוצות

שאלת הזמן היא שאלת השאלות, ועליה כל מקדם אתרים יענה אחרת. בכל מקרה חשוב להבין שקידום הוא תהליך ארוך טווח ועשוי לקחת לעיתים עד שנה ובמקרים מסויימים גם מעל שנה עד לתוצאות מספקות, יש להבין זאת מראש שמדובר במסע ארוך שאין לעצור בו ואם לא מגיעים לפסגה ועוצרים בתהליך חבל על ההשקעה.
חד משמעית כן. תפקידכם הוא לבחור את החברה המתאימה שתתן לכם את ההסבר המפורט ביותר שיתאים לסוג העסק שלכם, וכמובן לתקציב הפרסום שלכם, אנו ממליצים לדבר עם מספר חברות על מנת להבין יותר לעומק מה כלול בחבילת הפרסום לעסק שלך.
פרסום בפייסבוק, הרשת החברתית הגדולה בעולם, נחשב לזול ויעיל מאוד. לפייסבוק יש כידוע, מידע רב על המשתמשים שלה, מידע זה עוזר לה להציע למפרסמים למקד את הפרסום שלהם רק בקהלים העונים לפרמטרים שהם הציבו, בדרך זו אפשר לייעל משמעותית את הפרסום ולהוזיל את העלויות.
אצלנו הלקוח מקבל את היחס הטוב ומקצועי ביותר, החל משלב קבלת השיחה ועד שלב הטיפול בפרסום, לכל לקוח מוצמד סוכן פרסום שיטפל בו באופן אישי ומקצועי.
זוהי שאלה מאוד נפוצה בעולם הקידום והתשובה אליה היא חד משמעית, לא! אמנם אתם משלמים סכומי כסף לא קטנים לחברת הקידום, אך אין היא מדרגת את התוצאות במנוע החיפוש, כלומר היא לא גוגל. מנוע החיפוש נשען על מאות אלגוריתמים מורכבים שמשתנים תכופות, ולכן לא ניתן להבטיח תוצאה זו או אחרת בטווח זמן מדויק, כן ניתן לומר כי בוודאות רבה נוכל להגיע לתוצאות משמעותיות בטווח זמנים מסוים. לכן, אם נאמר לכם שחור על גבי לבן כי תהיו במקום הראשון עבור חיפוש מאוד מבוקש ורק תוך חודש או תקופה קצרה אז כדאי לכם לחשוד באמינות הדברים.